Studio 20 Ash

  • Wi-Fi
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Studio 20 Ash Londýn nabízí komfortní ubytování ve čtvrti Cricklewood a se nachází mimo Mosque and Islamic Centre of Brent.

Pokoje mají moderní vybavení, například skříň a televizi.

Anglicky mluvící personál Studio 20 Ash zajišťuje hostům pohodlný pobyt.

Hosté mohou ochutnat středozemní kuchyni kuchyni v restauraci Kebab 49, umístěné 650 metrů daleko.

Tržnice Stables je 4 km od hotelu, a předměstí Hampstead Garden je zhruba 3 km daleko. Nachází se 15 minut pěšky od zastávky metra Willesden Green.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Studio 20 Ash Londýn
Studio 22A
Cena pouze pro mobilní zařízení

Studio 22A

4.0
Důstojně 8 recenzí
257 m od ubytování
USD 75 USD 68
za noc
Studio29A
Cena pouze pro mobilní zařízení

Studio29A

5.8
Důstojně 29 recenzí
284 m od ubytování
USD 89 USD 80
za noc
London Stay Flats
Cena pouze pro mobilní zařízení

London Stay Flats

7.8
Dobrý 17 recenzí
778 m od ubytování
USD 197 USD 177
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Anglie
    29 km

    Vlaková nádraží

    Cricklewood Railway Station
    300 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Topení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:00
    Odhlášení: od 09:00 do 10:00
    Často kladené otázky
    • Je letiště blízko Studio 20 Ash hotel?
      Studio 20 Ash hotel se nachází 33 minut jízdy od Anglie.
    • Jaké platební metody Studio 20 Ash hotel podporuje?
      Studio 20 Ash hotel může přijímat následující platební metody:
      • American Express
      • Visa

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Anglie
    29 km

    Vlaková nádraží

    Cricklewood Railway Station
    300 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Studio 20 Ash Londýn

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít